Trening świadomości

Zwycięzcy wiedzą, że to, co myślą i czują, wpływa na ich możliwości – na to, do czego są zdolni.Dlatego zapraszamy Cię do obserwacji swoich odczuć i myśli.

Chociaż to trudno zauważyć, to, co myślisz, wpływa na Twoje samopoczucie. A od Twojego samopoczucia zależy jakie podejmujesz decyzje, jak zachowujesz się, jak działasz i – w rezultacie co osiągasz. Może zdarzyło Ci się chcieć czegoś, podejmować odpowiednie działania, starać się, a jednocześnie bać się tego w głębi duszy, albo nie wierzyć, że to jest możliwe. Zwykle tego rodzaju myśli i odczucia burzą wszystko. Osłabiają, pozbawiają entuzjazmu i prowadzą do porażki.

Jak każdy, masz swoją – jedyną taką na świecie – kombinację talentów. Jeśli odkryjesz je, rozwiniesz i zaangażujesz do pracy, będziesz robić wspaniałe, dobre, pożyteczne rzeczy i odnosić sukcesy. Zapewni Ci to przyjaźń i uznanie ludzi, satysfakcję, a w przyszłości dobre zarobki.
Będzie tak jednak tylko wtedy, gdy wykorzystasz swój kapitał możliwości. A w dużej mierze zdecydują o tym Twoje myśli. Są potężną siłą. To one, niemal w 50% odpowiadają za każdą porażkę lub sukces. Od tego, jakie myśli będziesz utrzymywać w swojej świadomości, zależy, czy w życiu towarzyszyć Ci będą chmury czy słońce. To powód, dla którego zapraszamy Cię do obserwacji swojej świadomości – tego co czujesz i myślisz.

Kilka minut codziennej obserwacji i refleksji przekona Cię, że możesz wpływać na to, jak się czujesz i jak funkcjonujesz.
Pomogą Ci w tym poniższe instrukcje.
Przez 3 tygodnie, codziennie, najlepiej zawsze o tej samej porze, czytaj jedną z nich.

Najedź kursorem na poniższy napis i kliknij, a następnie otwórz wgrany plik, zawierający instrukcje na 21 dni treningu świadomości.

Trening mentalny